Crossdock medewerker (Pools geschreven)
Magazijnmedewerker Junior, Medior, Senior Fulltime Dagdienst, Avonddienst, Nachtdienst Barneveld € 11,09 - € 15,41 Per uur

Firma Crossdock to wyższy poziom pracy! Codziennie dobrze pracujesz, aby wszystkie ładunki były rozładowywane i ładowane na czas. Lubisz wyzwania, więc nie stanowi to dla Ciebie problemu! Jesteś ogniwem, które dba o to, aby klienci naszego klienta codziennie otrzymywali towar. Czy jesteś tym, którego szukamy?

Over het bedrijf

O firmie

Będziesz pracować dla firmy transportowej w Barneveld.To powód do dumy , biorąc pod uwagę, że ta firma pod względem jakości, należy do czołówki holenderskiego sektora transportowego. Firma ta posiada dużą bazę klientów, która działa w sektorach rolnym, spożywczym, niespożywczym, budowlanym i przemysłowym. Tak dużo!

Teraz tylko od Ciebie zależy, czy potrafisz to zrobić, aby załadować ciężarówki tak szybko i skutecznie, jak to tylko możliwe.

Functieomschrijving

Opis pracy:

Jako pracownik Crossdock masz następujące obowiązki:

• Załadunek i rozładunek wszystkich samochodów;

• Kontrola administracyjna;

• Porządek w magazynie.

Wat mag jij verwachten?

Czego możesz się spodziewać?

• Praca na pełen etat, na długi okres czasu;

• Praca na popoludniowej\ wieczornej zmianie: Twój dzień roboczy zaczyna się o 15:00 i kończy między 23:00 a 02:00;

• Nieformalna atmosfera pracy;

• Wiele możliwości rozwoju i kariery;

• Elastyczność  w zakresie wypłat. Może chcesz otrzymywać wynagrodzenie co tydzień? To jest możliwe!

Wat verwachten wij?

PCzego oczekujemy?

• Jesteś prawdziwym profesjonalistą, tak jak twoi koledzy;

• Jesteś zmotywowany i spostrzegawczy;

• Mówisz po holendersku, angielsku lub niemiecku;

• Jesteś odpowiedzialny i sumienny.

Meer informatie

Czy ten wakat nie jest dla Ciebie? Wtedy nasz młody i ambitny zespół jest gotowy, aby dopasować do Ciebie jeden z naszych  innych wakatów, które idealnie pasują do Ciebie, Twoich życzeń i Twoich cech!

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.